به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر جلسه مدیران اجرایی شهرداری با مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر عصر دیروز در دفتر شهردار برگزار شد .

دراین جلسه شهردار ا بهر با تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شهرداری گفت : هدف ما از خدمت رسانی به مردم جلب رضایت شهروندان و خدمت بی منت به این عزیزان است و باید برای این امر بی وقفه تلاش کنیم .

ذوالقدریها با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و تسهیل در کار آنان گفت : در بحث اداری هیچ تعارفی با همکاران نداریم و از همه پرسنل شهرداری می خواهیم که در این مورد بیش از پیش تلاش کنند .

وی همچنین به انتظارات شهروندان از یک شهردار بومی نیز اشاره کرد افزود : مردم از ما کار و تلاشی بی وقفه می خواهند و این وظیفه ما را سنگین تر می کند چرا که شهردار بومی یعنی آَشنا به مسائل و مشکلات شهری و مردم هیچ عذر و بهانه ای را از ما قبول نمی کنند و باید تلاش کنیم .

شهردار ابهر در ادامه خواستار پیگیری مطالبات قانونی شهرداری را داشته و خواستار پیگیری حق و حقوق قانونی شهرداری با اولویت بندی شدند .

در پایان جلسه که به معارفه جناب آقای مهندس ابوالفضل معتمد آرا به عنوان معاونت مالی و توسعه سرمایه انسانی اختصاص داشت از سوی مهندس ذوالقدریها حکم به ایشان ابلاغ گردید و از مدیران و مسئولین واحدها خواست تا با صمیمیت و همدلی برای اعتلای نام شهرمان ابهر تلاش کنند و همکاری لازم را با مهندس معتمد آرا داشته باشند .