جمعی از معتمدین شریف آباد با شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ابهر دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ابهر در این دیدار صمیمی مهندس ذوالقدریها ، شهردار ابهر ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و ت شکر از حضور معتمدین شریف آباد در شهرداری ابهر گفت : شهرداری ابهر در راستای پیشبرد برنامه های خود در سطح شهر نیازمند تعامل و همکاری شهروندان فهیم و قدرشناس می باشد .

شهردار ابهر با اشاره به برخی مشکلات پیش روی منطقه شریف آباد گفت : با مساعدت های معاونت محترم عمرانی استاندار زنجان جناب آقای مهندس رحمتی ، بازنگری در طرح تفضیلی شهر در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با بازنگری و بررسی دوباره آن و با انجام اصلاحاتی در طرح برخی از مشکلات پیش روی منطقه خصوصاً شریف آباد مرتفع گردد .

وی همچنین با اشاره به اولویت های کاری شهرداری به تعریض خیابان شهید رجایی شریف آباد اشاره کرد و گفت : در بحث تعریض ، همکاری و تعامل شهروندان نقش بسزایی دارد و این همکاری و تعامل مستلزم اجرایی در طرح های تعریض و بازگشایی معابر است .

ذوالقدریها با اشاره به عدم رغبت شهروندان شریف آبادی در ساخت و ساز در این منطقه ا شاره کرد و گفت : طبیعی است که اگر زیر ساخت ها در یک منطقه فراهم نشود مردم نیز رغبت چندانی به ساخت و ساز و سکونت در اینجا را نخواهند داشت .

و ما در صدد هستیم با همت والاو همکاری خوب مردم شریف آباد برخی زیر ساخت های اساسی در این منطقه را به کمک مسئولین استانی و شهرستانی به وجود آوریم و مانع از مهاجرت عزیزانمان از منطقه شویم .

این مقام شهری در ادامه با اشاره به کاهش درآمد شهرداری از محل ارزش افزوده به درآمد ۶ ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفت با وجود پیش بینی ۳۰ میلیارد تومانی در بودجه درآمد شهرداری حدود پنج و نیم میلیارد تومان بوده و این کار شهرداری با مشکل مواجه کرده است و ما تلاش می کنیم با وجود این ها تلاش کنیم تا شهروندان از خدمات انسانی و عمرانی و آبادانی در شهر احساس نارضایتی نکنند .

مهندس ذوالقدریها ، شهردار ابهر در پایان به اقدامات انجام گرفته در بحث بهبود شبکه عبور و مرور شهری نیز اشاره کرد و افزود : در عرض ۴۵ روز اخیر ۲۵۰۰ تن آسفالت در سطح معابر در قالب آسفالت ریزی و لکه گیری و همچنین ۴۵۰۰ متر طول جدول گذاری و ۱۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی و ۵۰۰۰ متتتر   مربع نیز زیر سازی در سطح معابر شهر صورت   پذیرفته است .

در ادامه جلسه محمودی رئیس شورای اسلامی شهر ابهر ضمن خوش آمد گویی به معتمدین شریف آباد گفت : برای شورا آنچه مهم است کار برای مردم و خدمت ب یمنت برای آنهاست و ما تلاش خواهیم کرد تا هر آنچه در توان داریم با بررسی مشکلات پیش روی هر منطقه در حد توان آنها را مرتفع نمائیم و در این راه همکاری ، تعامل و حمایت های شما بزرگواران موجب دلگرمی خادمین خود در مدیریت شهری خواهد بود .

همچنین خانم افشاری ، عضوی شورای اسلامی شهر ابهر نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور معتمدین منطقه شریف آباد در شهرداری گفت : تلاش خواهیم کرد در حرف و عمل یکی باشیم و برای عمران و آبادانی شهر از هیچ کوششی فرو گذاری نکنیم و با شعار عدالت محوری شاهد پیشرفت متوازن شهر در تمامی نواحی شهرداری باشیم .

گفتنی است در ابتدای جلسه آقایان میرزاجانی و شریفی به نمایندگی از معتمدین محترم شریف آباد ضمن تبریک انتخاب آقای مهندس ذوالقدریها به سمت شهردار ابهر به ارائه مشکلات منطقه شریف آباد پرداختند و خواستار پیگیری رفع مشکلات شدند و در ادامه جلسه نیز شهردار ابهر پیگیری مطالبات شهروندان فهیم شریف آباد را دادند .