جلسه هماهنگی مدیران نواحی و اجرایی با حضور شهردار ، معاون شهردار و سرپرست حوزه خدمات شهری در دفتر شهردار برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، ذوالقدریها ، شهردار ابهر در این جلسه با اشاره به اهمیت حوزه خدمات شهری با تاکید بر برنامه ریزی دقیق و اصولی و کارشناسی شده دراین حوزه گفت : تدوین طرح جامع خدمات شهری باید از اولویت های حوزه خدمات شهری باشد تا با برنامه ریزی دقیق و اصولی درراستای سلامت شهروندان تلاش کنیم.

شهردار ابهر با اشاره به وظایف اصلی خدمات شهری در حفظ پاکیزگی و نظافت شهـر افزود : امیدواریم با بررسی چالش های پیش روی این حوزه و رفع آن در کنار وظیفه اصلی این حوزه ( نظافت ، پاکیزگی شهر و سلامت شهروندان ) بتوانیم با کارهای فرهنگی و اجتماعی در ترویج این امر مهم  نیز گامی موثر برداریم .

وی با اشاره اهمیت پیوست فرهنگی در فعالیت های شهرداری گفت : اگر بخواهیم نقش شهـرداری را در شهر بر جسته تر نمائیم باید خدمات فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی ، بهداشتی و زیست محیطی را در سطح شهرارتقاء دهیم و در کنار فعالیت های مدیریت شهری ، از کارهای فرهنگی در خصوص مسائل شهری غافل نشویم .

مهندس ذوالقدریها در ادامه با اشاره به طرح بهسازی و ترمیم پل های معابر عمومی شهر گفت : باید تلاش کنیم تا رسیدن فصل سرما و بارش برف و باران مشکل لایروبی و ترمیم کانال و شبکه های جمع آوری آب های سطحی در شهر مرتفع گردد تا شهروندان ابهری شاهد آبگرفتگی در معابر شهری نباشند ودراین خصوص دچار مشکل نگردند .

شهردار ابهر در پایان با اشاره بر پروژه سرمایه گذاری پسماند و تفکیک زباله در شهر گفت : این پروژه دارای مشکلاتی است که باید با همفکری و همکاری بین سرمایه گذار و شهرداری مرتفع گردد تا در آینده ای نزدیک شاهد عملیاتی شدن این پروژه مهم در سطح شهر باشیم و این مستلزم همکاری شهروندان و ارگان های ذیربط است .

در ادامه مهندس معتمد آرا ، معاون شهردار ابهر نیز در این جلسه با اشاره بر اهمیت خدمات شهری در پاکیزیگی و سلامت شهروندان گفت : جایگاه و اهمیت خدمات شهری بر هیچکس پوشیده نیست چرا که مستقیماً با شهر و زندگی شهروندان در ارتباط است از این رو مستلزم برنامه ریزی مدون و مستمر است.

 معاون شهردار ابهر در ادامه با تاکید بر نقش فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در فعالیت های شهرداری تصریح کرد : هزینه های خدمات شهری با کار فرهنگی کاهش پیدا خواهد کرد و در این راه نیازمند همکاری و تعامل شهروندان با خادمین خود در مدیریت شهری به ویژه خدمات شهری هستیم .

در ادامه جلسه مهندس شاه محمدی سرپرست حوزه خدمات شهری نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد شهرداردر سپردن مسئولیت حوزه خدمات شهری  به ایشان گفت : امیدوارم با همکاری تک تک شما همکاران عزیز در پیشبرد اهداف این حوزه گامی بلند برداریم وبرخی مشکلات پیش روی شهروندان عزیز در این حوزه را مرتفع نمائیم .

سرپرست حوزه خدمات شهری اصلی ترین رویکرد حوزه خدمات شهری را شناسایی و حل چالش های پیش روی این حوزه عنوان کرد وگفت : تلاش خواهم کرد با تأمین و ارتقاء بهداشت در سطح شهر با ارائه کارها ی فرهنگی ، خدماتی  ، شهروندان عزیز را در این امر مهم دخیل کنیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنیم و برای سلامت شهروندان شبانه روزی تلاش کنیم .

در ادامه جلسه هر یک از مدیران نواحی و اجرایی شهرداری به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .