جلسه شورای اداری با حضور معاونین ، مدیران نواحی و مسئولین واحدهای مختلف به ریاست مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر ريا،شهردار ابهر در جلسه شورای اداری شهرداری ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های کلیه همکاران ،به رعایت ضوابط و مقررات تکریم ارباب رجوع ، شفاف سازی عملکرد واحدها تاکید کرد و گفت : تفکر اقتصادی و استقلال مهمترین وظیفه مدیران شهری است که امیدواریم همکاران عزیز با تصحیح و تسریع در کار ارباب رجوع رضایتمندی شهروندان فهیم و قدرشناس را با خدمتگزاری صادقانه خود برای شهرداری را به ارمغان بیاورند .
مهندس ذوالقدریها با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و بارش نزولات آسمانی ضمن تاکید بر آمادگی کامل نیروهای ستادی و اجرایی شهرداری در ستاد مدیریت بحران ، از مدیران نواحی خواست با توجه به کاهش فعالیت های عمرانی در سطح شهر ، پروژه های تعریض و بازگشایی معابر را در اولویت های کاری خود قرار دهند و با جدیت تمام این مهم را پیگیری نمایند .
وی در ادامه از معاونین و مدیران نواحی خواست با توجه به بودجه بندی سال ۹۷ ،طرح ها و پروژه های نواحی خود را با اولویت بندی اعلام نمائید تا در بودجه بندی برای موارد ضروری شهر و شهروندان عزیز در سال آینده با مشکل مواجه نشویم و بتوانیم بیش از پیش به فعالیت های عمرانی ، خدماتی و … خود ادامه دهیم .
شهردار ابهر با تاکید بر تکمیل پروژه های در دست اقدام شهرداری گفت : امیدواریم با همت و تلاش شما مدیران نواحی و اجرایی و معاونین محترم بتوانیم برخی از پروژه های نیمه تمام را برای افتتاح در دهه مبارک فجر سال جاری آماده نمائیم تا شهروندان قدر شناس ابهری بتوانند از آنها بهره مند شوند و استفاده نمایند .