به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر ، مهندس ذوالقدریها به منظور بررسی مشکلات و ساماندهی مبلمان شهری بلوار دکتر بهشتی از این بلوار بازدید و از نزدیک با اهالی و کسبه محل صحبت و از خواسته های اهالی مطلع شدند .
در این بازدید در خصوص ساماندهی بلوار ، ساماندهی پلها ، درختان و تعمیر جداول و سنگ فرش احتمالی وسط بلوار بحث و تبادل نظر گردید .
شهردار ابهر گفت : بلوار دکتر بهشتی از جمله مهمترین بلوارهای ترددی شهر است و باید طوری ساماندهی و مبلمان شود تا زیبنده ساکنان و گذران باشد .
بنا بر همین گزارش ذوالقدریها شهردار ابهر از ۲۴ متری شهید داودی نیز بازدید و با برخی اهالی در خصوص لزوم عقب نشینی و تعریض این خیابان صحبت کرد . شهردار ابهر گفت : ۲۴ متری داودی محل اتصال چندین معبر بزرگی شهر و بزرگترین کمر بندی داخلی شهر است که بلوارهای انقلاب ، بهشتی ، طالقانی شمالی ، ترانزیت و منابع طبیعی را به همدیگر وصل می کند و بازگشایی ۲۴ متری داودی از اولویت های کاری شهرداری به حساب می آید . در این بازدید برخی اهالی نیز به بیان مشکلات و نیازمندیهای کلی این خیابان و بلوار بهشتی پرداختند و بر لزوم رسیدگی در خور تاکید نمودند .