به گزارش روابط عمومی شهردای ابهر ذوالقدریها شهردار ابهر به منظور دیدار و بررسی مشکلات و نیازمندیها و امکانات مدرسه استثنایی پویا ابهر از این آموزشگاه بازدید و از نزدیک درجریان امورات قرار گرفت .
بنا بر همین گزارش درا ین بازدید مرادی مدیر مدرسه پویا ضمن ارائه گزارش از روند امور از اقدامات انجام یافته جهت آسایش و بهتر نمودن روند آموزش کودکان استثانایی به خدمات انجام یافته شهرداری در سنوات گذشته اشاره نمود . پارک پویا مجاور این مدرسه و امکانات رفاهی درون مدرسه از جمله خدمات یاد شده در این مدرسه می باشد . مرادی به وضعیت کودکان اشاره و از احساسات همدردی با آنان و دلسوزی شهروندان و خیرین گفت این حرکت را ستود .
در این بازدید شهردار ابهر ضمن بازدید در سخنان کوتاهی گفت : کار کردن بااین کودکان که هر یک به نوعی با ناتوانی جسمی مواجه هستند واقعاً عشق می خواهد و باید این جریان لمس شود تا کار کردن با این قسم از اقشار دانش آموزی میسر شود .
ذوالقدریها ادامه داد ما از سنوات گذشته نیز به این مدرسه و مدارس دیگر با حس مثبت اندیشی نگریسته ایم و همیشه در حد توان شهرداری در خدمت دوستان و این فرزندان بوده و هستیم .
ذوالقدریها در پایان ضمن اشاره به لزوم توجه مضاعف به اقشار دانش آموزی و آموزشگاهها گفت : آنچه در این پروسه ها و جایگاه ها سرمایه گذاری و هزینه می شود یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شهر است و در آینده ، شهر و شهروند ثمره این سرمایه گذاریها را خواهد دید . و ما هر آنچه که در توان داریم برای بهبود وضعیت آموزش این عزیزان تلاش خواهیم کرد و هر کس که با این عزیزان کار کند باید با عشق وارد شود و ما نیز امیدواریم با عشق و با تمام وجود بتوانیم در کنار این عزیزان باشیم .
گفتنی است در این مدرسه ۹۵ دانش آموز در مقاطع پیش دبستانی ، ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان مشغول تحصیل بوده و ۲۰ دانش آموز نیز تحت پشتیبانی این مدرسه هستند