در جریان بازگشایی خیابان ۲۴ متری حاجیخانی ۲ باب ساختمان تخریب و بازگشایی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر ، مهندس ذوالقدریها شهردارابهر در حاشیه این بازگشایی با تاکید بر اهمیت بازگشایی خیابان ۲۴ متری حاجیخانی گفت : در جریان تخریب و بازگشایی خیابان ۲۴ متری حاجی خانی دو باب ساختمان به مساحت ۳۰۰ متر مربع وبا غرامت ۲ میلیارد ریال تخریب و بازگشایی شد .

شهردارابهر به امضاء تفاهم نامه ای مابین شهرداری و بنیاد مشکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر مبنی بر سرمایه گذاری و احداث بنا در بافت های فرسوده اشاره کرد و گفت : امیدواریم با همکاری شهروندان عزیز بتوانیم در بازگشایی خیابان هایی که در روان سازی ترافیک شهرداری موثر هستند علی الخصوص خیابان ۲۴ متری حاجی خانی توافق هایی خوبی داشته باشیم و با  بازگشایی این مسیر اصلی بتوانیم در رفع مشکل ترافیکی شهر گامی موثر برداریم .

 شهردار ابهر یکی از اولویت های کاری شهرداری را احیاء مقاوم سازی و نوسازی بافت فرسوده عنوان کرد و گفت : امسال با عنایت به توجه ویژه مسئولین محترم کشوری و استانی ، تخفیف های ویژه ای به این بخش اختصاص داده شده است که امیدواریم با اعمال این تخفیف ها شاهد رونق ساخت و ساز در این مناطق و احیاء مقاوم سازی و نوسازی در بافت فرسوده شهر باشیم .

مهندس ذوالقدریها در پایان تصریح کرد شهرداری ابهر امادگی خود را برای همکاری با شهروندانی که املاک آنها در مسیرهای اولویت دار بازگشایی بوده  ونیاز به عقب نشینی دارند اعلام می دارد .