جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری با حضور معاونین ، مسئولین دوایر و مدیران نواحی و نیروهای اجرایی شهرداری به ریاست مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر صبح امروز برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، ذوالقدریها شهردار ابهر در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام نوروز و اتمام فصل زمستان گفت : هدف از تشکیل ستاد استقبال از بهار ، ایجاد شور و نشاط و آرامش در شهر و خدمات رسانی هر چه بهتر به میهمانان نوروزی و همشهریان عزیز است .

شهردار ابهر تصریح کرد : همانند همشهریان عزیز که با فرا رسیدن فصل بهار اقدام به خانه تکانی در منازل خود می کنند ، شهر نیز نیاز به توجه و تغییر در سیما و منظر شهری  دارد و باید تلاش کنیم با ارائه خدمات مطلوب و کا رجهادی رنگ و بوی بهاری به شهر بدهیم و میزبان خوبی برای مسافرین عزیز نوروزی باشیم .

مهندس ذوالقدریها تاکید کرد باید با محوریت معاونت خدمات شهری به عنوان دبیرخانه ستاد استقبال از بهار شهرداری به بهترین شکل و با آمادگی کامل به ارائه خدمات در شهر بپردازیم و انتظاراتی که از مدیران و مسئولان به خصوص مدیران نواحی هست برنامه ریزی دقیق و اصولی و شناسایی نقاطی که نیاز به بهسازی و تعمیرات دارد می باشد . که امیدواریم در این خصوص شاهد تحولات  اساسی و نوباشیم .

وی در ادامه از مسولان و مدیران اجرایی و ستادی شهرداری در قالب ستاد استقبال از بهار خواست تا در خصوص جمع آوری نخاله های ساختمانی ، ساماندهی تابلوهای مسیر نما ، لکه گیری آسفالت و رنگ آمیزی جداول و شاداب سازی شهر با گل کاری های مناسب و همچنین بهسازی ترمینال مسافربری و خدمات دهی تاکسی ها در ایام نوروز و آماده سازی پارک پردیس و بوستان های سطح شهر و سرویس های بهداشتی اقدام نمایند و با آمادگی کامل به استقبال از بهار و میهمانان نورزی برویم .

شهردار ابهر گریزی به پروژه بهسازی پارک پردیس زد و گفت : نقشه طراحی پارک پردیس از طرف خیابان طالقانی جنوبی به اتمام رسیده که با توجه به فرا رسیدن بهار و استفاده میهمانان و شهروندان عزیز از این پارک عملیات عمرانی و اجرایی آن به بعد از ایام نوروز موکول شد  که در تلاش هستیم با اجرای این طرح فضایی شاداب را برای شهروندان قدرشناس ابهر ایجاد نماییم.