معاون خدمات شهری شهرداری ابهر از غرس نزدیک به ۶ هزار اصله نهال در ابهر خبر داد .

جواد شاه‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته فردا همزمان با ۱۵ اسفند و روز درختکاری نزدیک به ۶ هزار اصله نهال در شهر ابهر غرس می‌شود .

وی با اشاره به اجرای نمادین برنامه فرهنگی و غرس ۴۰۰ اصله نهال به یاد ۴۰۰ شهید ابهر در پارک بانوان حسین‌آباد شهر ابهر، افزود: این برنامه ساعت ۱۰٫۳۰ فردا با حضور عموم مردم برگزار خواهد شد .

شاه‌محمدی تصریح کرد: در این برنامه علاوه بر غرس نهال، برپایی نمایشگاه زیست محیطی، مسابقه عکاسی، تجلیل از کارگر نمونه فضای سبز همچنین تقدیر از هنرمندانی که شهرداری را در توسعه فضای سبز عمومی همراهی کردند، اجرا خواهد شد .

معاون خدمات شهری شهرداری ابهر با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته منابع طبیعی خاطرنشان کرد: علاوه بر توزیع گلدان‌های گل و نهال درخت بین شهروندان، روز ۵شنبه همین هفته به مناسبت همزمانی روز مادر و هفته درختکاری، برنامه‌ای در پارک بانوان ترنم ابهر در نظر گرفته شده است .

شاه‌محمدی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های شهرداری ابهر در حوزه فضای سبز با حضور و مشارکت سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود، تاکید کرد: ویژه‌برنامه پارک بانوان ابهر از ساعت ۹٫۳۰ صبح آغاز و برنامه‌های متنوع شاد و فرهنگی برای این روز در نظر گرفته شده است