به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) وگرامیداشت روز زن ومقام مادر، از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ابهر، درابتدای این مراسم که در دفتر شهردار و باحضور اعضای بانوان شورای اسلامی شهر، معاون شهردار ومدیران دوایر مختلف شهرداری برگزار گردید، مهندس ذوالقدریها شهردارابهر ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، و تقدیراز خدمات ارزنده بانوان شاغل در شهرداری، به گوشه ای از توانمندی های آنهادر امورات اداری وتخصصی پرداخت و گفت : بانوان شاغل در شهرداری جدااز وظیفه بزرگ مادری و تعلیم وتربیت فرزندان، توانسته اند در بخش های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفاکنند.
شهردارابهربا اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) بر نقش و جایگاه زنان در جمهوری اسلامی ایران افزود : زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی انقلاب اسلامی نداشتند بلکه پیش قدم بودند و تداوم انقلاب هم نیازمند به حضور موثر زنان است.
وی درپایان تصریح کرد : انتظار داریم بانوان شاغل در شهرداری بیش از پیش درانجام امورات محوله تلاش کنند و شهرداری را در رسیدن به اهداف خود که همان تعالی فرهنگ وتوسعه وآبادانی شهر است کمک کنند وبا مطالعه زوایای مختلف زندگی بزرگ بانوی اسلام و الگو گیری از ایشان در زندگی اجتماعی وشخصی خود موفق عمل نمایند، چراکه سعادت هر جامعه و خانواده ای در گرو پیروی از سیره و روش ائمه اطهار و معصومین (ع) است.
درادامه جلسه که اعضای بانوان شورای اسلامی شهر ابهر سرکار خانم ها مریم گنجی، شیما افشاری و سمیرا دودانگه نیزحضور داشتند هریک با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن ومقام مادر به بیان دیدگاه ها ونقطه نظرات خود پرداختند.و از بانوان شاغل در شهرداری تقدیر وتشکر نمودند.
در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدیه توسط شهردار و اعضای بانوان شورای اسلامی شهر و معاونت ومدیران شهرداری از بانوان شاغل در شهرداری ابهر تقدیر بعمل آمد