اولین جلسه شورای اداری شهرداری ابهر به ریاست شهردار و با حضور معاونین ، مدیران نواحی و مسئولین واحدها در راستای برنامه ریزی سال ۹۷ در دفتر شهردار برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری ، شهردار ابهر در این جلسه ضمن تبریک ایام فرخنده اعیاد شعبانیه به شروع فصل کاری فعالیت های عمرانی در سطح شهر اشاره کرد و گفت : تعامل و همفکری و استفاده از افکار و نقطه نظرات می تواند شهرداری را در رسیدن به اهداف عالی خود که همان پیشرفت ، توسعه ، عمران و آبادانی شهر است برساند .
مهندس ذوالقدریها کار کردن در شهرداری را فرصی مغتنم بر شمرد و گفت : باید قدردان نعمت الهی باشیم و فرصت خدمت رسانی به شهروندان را از دست ندهیم و در کارها با سعه صدر و روی گشاده و اخلاق نیکو با ارباب رجوع و همشهریان عزیز برخود نمائیم .
وی تصریح کرد انتظارات مردم از خادمین خود در شهرداری بالاست و این ایجاب می کند با تلاش مضاعف و کار شبانه روزی و جهادی رضایت و اعتماد شهروندان را جلب نمائیم چرا که اعتماد مردم موجب مشارکت آنها در کارها و تعامل بیشتر با شهرداری خواهد بود .
این مقام شهری با تاکید بر اینکه هیچ گونه کم کاری را از مجموعه قبول نمی کنم اظهار داشت با برنامه ریزی ، کنترل و نظارت بر کار نیروهای تحت امر خود می توانیم با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را در کارها داشته باشیم و این همان چیزی است که مردم از ما انتظار دارند .
شهردار ابهر در پایان با توجه به وضعیت بحرانی بارش ها و کمبود آب در کشور ضمن تاکید بر جلوگیری از هدر رفت آب در شهرداری گفت : وظیفه هر شهروندی است که در این زمینه خود را مسئول بداند و با صرفه جویی و استفاده درست از این نعمت الهی شکر گزار خداوند متعال باشد و ما نیز به نوبه خود باید با مکانیزه کردن آبیاری فضای سبز شهری و بهسازی امکانات و تجهیزات آب رسانی همت کنیم و کشور ، استان و شهرمان را از این بحران نجات دهیم.
دراین جلسه مهندس معتمد آرا معاون شهردارابهر نیز قبل از سخنان شهردار به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بر تعامل و همکاری هرچه بیشتر مدیران وپرسنل شهرداری تاکید کرد وگفت همه ما در مقابل شهر و شهروندان مسؤل هستیم وباید باتمام توان برای رضایت شهروندان تلاش کنیم و در کنار شهردار بومی که از نیروهای شهرداری می باشد برای توسعه و پیشرفت شهرمان تلاش کنیم و اعتماد شهروندان را به این مجموعه بیش از پیش جلب نماییم
معتمدآرا در ادامه داشتن روحیه پاسخگویی و رعایت نظم و انظباط اداری و مالی را از جمله مواردی خواند که باید همه پرسنل و مدیران آن را رعایت نمایند و در سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
گفتنی است در ابتدای این جلسه هر یک از مدیران نواحی و اجرایی شهرداری به ارائه گزارش عملکرد و واحد خود پرداختند .