همزمان با اعیاد شعبانیه و تبریک این ایام خجسته اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و رئیس دفتر نماینده مجلس و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابهر از دو جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کردند .
در این دیدار محمودی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز از رشادتها و ایثارگریهای جانبازان در دوران دفاع مقدس و استقامت و تحمل آسیبهای ناشی از جنگ قدردانی کرده و افزود : نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران همه داشته های خود را مدیون خـــون شهدا و رشادت جانبازان و ایثارگران می باشند . رئیس شورای شهر با اشاره به بردباری خانواده جانبازان و پرستاری از آنها گفت : جانبازان یادگاران دوران دفاع مقدس بوده و اسوه صبر و استقامت هستند و سختیهایی که خانواده این عزیزان تحمل کرده اند قابل مقایسه با هیچ مشکلی نیست و قدردان این همت و تلاش ستودنی هستیم و باید نیازهای این عزیزان در حد مقدورات مرتفع گردد .
سپس موسوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینـــکه جانبـــازان ارزشمندترین داشته های خود را در راه وطن ایثار کرده اند گفت : آنگونه که در شأن این عزیزان بوده از زحماتشان قدردانی نشده و برخی از مشکلات آنها از جمله اشتغال فرزندانشان بدلیل همه گیر بودن معضل بیکاری در سطح کشور در حد خواسته های آنها برآورده نشده است .