محمدرضا ذوالقدریها شهردار ابهر فرا رسیدن سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر متن پیام بدین شرح است :
نصر من الله و فتح قریب سالگرد حماسه عظیم آزاد سازی خرمشهر روز ملی مقاومت ویادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریب اتکای مظلومانه آسمانی ترین انسان هایی که گمنام جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های دفاع مقدس این خاک پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سر افرازی ماندگار پیوند خوردند .
تاریخ بر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران مملو از رویدادهای با شکوهی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخار ثبت و همچون ستاره ای پر فروغ در آسمان اقتدار و سربلندی ایران عزیز می درخشد . در این میان حماسه آزاد سازی (( خرمشهر )) نقطه عطفی به شما می آید که با مدد الهی ، با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم به منصه ظهور رسیده است .
بی شک سوم خرداد مدال افتخار شیر مردان بی ادعایی است که آوازه نام و نشانشان به بلندای تاریخ این سرزمین کهن و متمدن طنین انداز شد و بر قلعه رفیع شرف و مردانگی به ثبت رسید .
در روز سوم خرداد شیر زنان و دلیر مردان ایران عزیز با اتکا به سلاح باور ، قدرت ایمان و پایداری وصف ناشدنی توانستند در برابر زیاده خواهی های برخی کشورهای مرتج منطقه و اربابان غریبشان بایستند و مانوری از اقتدار ، صلابت و استقامت را به نمایش گذارند .
اینجانب ضمن تبریک و شاد باش این روز فرخنده و میمون و سالروز غرور آفرین خرمشهر به خانواده های معظم شهداء ، رزمندگان ، ایثارگران ، جانبازان دوران دفاع مقدس و ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی و به ویژه مردم همیشه در صحنه استان زنجان و شهر ابهر ، برای همگان توفیق روز افزون و عزت و سربلندی مسئلت دارم .
ذوالقدریها
شهردار ابهر