در جلسه شورای اداری شهرداری که به ریاست مهندس ذوالقدریها شهردارا بهر و با حضور معاونین ، مدیران و مسئولان دوایر شهرداری برگزار شد . شهردار ابهر اولویت فعالیت های عمرانی در نواحی را رفع موانع آبگرفتگی های معابر عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ذوالقدریها ضمن تبریک حلول ماه شوال و قبولی طاعات و عبادات با توجه به بارندگی های اخیر به مشکلات اهالی ۱۵ خرداد و ۱۷ شهریور اشاره کرد و گفت : فعالیت های عمرانی ما طبق نظر سنجی و پیشنهاداتی که از خود شهروندان منطقه گرفته شده اجرایی خواهد شد چرا که ساکنین این مناطق مشکلات را به خوبی لمس کرده اند و راه حل آن را نیز بهتر از هر کسی می شناسند.

شهردار ابهر از همه مدیران و مسئولان دوایر مختلف شهرداری خواست : ارتباط خود را با شهروندان بیشتر کنند و در اجرای همه کارها از پیشنهادات مردم کمک بگیرند چرا که ما با این کار شهروندان را در کارها دخیل می کنیم و این کار موجب اعتماد بیشتر مردم به خادمین خود در شهرداری خواهد بود .

وی با انتقاد از کسانی که بدون مجوز در گوشه و کنار شهر فعالیت های تجاری انجام می دهند گفت : در راستای اجرای عدالت در خدمات و عدالت در درآمدزایی ، پروسه ممیزی را از سال قبل در شهر اجرایی کرده ایم که امیدواریم با همکاری و تعامل شهروندان عزیز و بزرگوار بتوانیم چنین مراکزی را شناسایی و با اخذ عوارضات مربوطه بتوانیم در اجرای عدالت و هم در عمران و آبادانی شر گامی بلند برداریم .

شهردار ابهر با اشاره به شروع فصل کاری در شهر از مدیران نواحی و معاونت عمرانی خواست تمام پروژه های پیش بینی شده در بودجه را با رعایت مراحل قانونی به حالت اجرایی در بیاورند و شهر را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کنند و با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان رضایتمندی آنان را جلب نمایند .

ذوالقدریها با تاکید بر اینکه مدیران نواحی در تمام امور مربوط به نواحی اختیار تام دارند گفت : مدیران نواحی باید به صورت مدیانی وجب به وجب از نواحی خود را بشناسند و از مشکلات آنجا با خبر باشند و سعی در رفع مشکلات نمایند و در برخی موارد نیز مردم را با خود همراه نمایند .

وی در پایان با تقدیر از عملکرد دوایر مختلف شهرداری گفت : ما نباید از عملکرد خود راضی باشیم و باید برای رضایت شهروندان تلاش کنیم چرا که مردم به کارها و فعالیت های نظارت دارند و این نظارت و حس مطالبه گری در شهروندان وظیفه ما را سنگین تر می کند و ما را به تلاش بیشتر و کار شبانه روزی وا می دارد .

در ابتدای این جلسه مهندس معتمد آرا معاونت شهرداری ابهر نیز با تبریک عید سعید فطر بر حضور به موقع مدیران د رمحل کار خود و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و از مدیران خواست تا با خوش رویی و خوش اخلاقی شهروندان را تکریم نمایند .

وی همچنین در ادامه همکاری جدی همکاران در بحث اجرای طرح نگه داشت شهری را خواستار شد و گفت این طرح که نیازمند تعامل و همکاری همه جانبه مدیران نواحی ، اجرایی و معاونت عمرانی است در صورت اجرایی شدن دقیق و اصولی آن شاهد رشد و شکوفایی و ساماندهی و بهسازی در همه امور به ویژه از هدر رفت هزینه ها جلوگیری خواهد شد ..

گفتنی است در پایان این جلسه طی حکمی از سوی مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر آقای مجید محمدی از کارشناسان واحد درآمد به عنوان سرپرست این واحد معرفی گردید.