شهرداری ابهر به منظور استفاده بهینه شهروندان  و میهمانان عزیز از فضاهای سبز شهری ، عملیات بهسازی و ایمن سازی پارک های سطح شهر را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر با اعلام این مطلب گفت : با توجه به فصل گرما و استفاده بهینه شهروندان و مسافران از پارک های سطح شهر ، عملیات بهسازی و ایمن سازی پارک های سطح شهر از قبیل انجام بهسازی و احداث سرویس های بهداشتی کف سازی محل بازی کودکان و ترمیم پیاده روها ، جدول گذاری و نرده گذاری ، فنس کشی ،رنگ آمیزی جداول و نصب مجموعه های بازی استاندارد در دستور کار شهرداری قرار گرفت .

مهندس ذوالقدریها با تاکید بر اینکه کاهش مخاطرات برای عموم شهروندان از رویکردهای مدیریت شهری است افزود : در راستای بهسازی وضعیت پارک های سطح شهر ، اقدامات لازم برای جمع آوری وسایل بازی فلزی و متعاقب آن با ایمن سازی محوطه صورت می پذیرد.

وی در پایان تصریح کرد تمام سعی مان را خواهیم کرد تا با ایجاد فضایی شاد و مفرح آرامش خاطر شهروندان و مسافران عزیز را در هنگام استفاده کودکان از وسایل بازی را تأمین نمائیم  و از شهروندان در خواست  میکنیم هر گونه نواقصات و موارد خطر آفرین را در صورت مشاده به مسئولین ذیربط گزارش و یا از طریق سامانه ۱۳۷ اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نماییم.