ششمین جلسه شورای اداری شهرداری با حضور معاونین ، مدیران و مسئولین دوایر مختلف شهرداری به ریاست شهردارابهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس ذوالقدریها با قدردانی از کلیه مدیران شهرداری در حوزه فعالیت خودشان گفت : اگر ما شاهد رضایتمندی در بین شهروندان عزیز هستیم  ، همکاری ، تلاش و فعالیت های شبانه روزی همکاران عزیز و نیروهای تحت امرشان در تمام حوزه ها بوده و بهترین پاداش برای این کار همان رضایتمندی شهروندان از خادمین خود در شهرداری است .

شهردار ابهر به ملاقات عمومی خود با شهروندان اشاره کرد و گفت : مدیران نواحی و مسئولان اجرایی باید بیش از پیش برای مردم وقت بگذراند و حرف های های آنان را بشنوند و برای حداقل ها ،  مردم روانه شهرداری نکنند و با تلاش و جدیت پیگیر مشکلات و نواقصات ناحیه خود باشند .

وی در ادامه با تبریک هفتم مهر ، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی خدمت کلیه آتش نشانان ، بویژه فعالان این حوزه در شهرداری ابهرگفت : آتش نشانان فرشتگان نجاتی هستند که بی پروا و بی مهابا بر دل آتش می زنند تا جان و مال شهروندان را از شعله های آتش نجات دهند و آرامش را به آنها برگردانند و اینها شایسته تقدیر هستند و ما باید قدردان چنین انسان های پاک و قهرمانان بی نام و نشان باشیم .

ذوالقدریها در ادامه با توجه به بودجه نویسی سال ۹۷  گفت : ما انتظار داریم کلیه مسئولین واحدها بودجه های پیشنهادی برای حوزه های فعالیت خود اعلام نمائید تا با برنامه ریزی و اولویت بندی در کارهای سال آینده بتوانیم طبق بودجه بندی و پیشنهادات خود مدیران فعالیت های شهرداری را پیش ببریم چرا که با اولویت بندی و برنامه ریزی در کارها می توان مشکلات و نواقصات را برطرف و برنامه های خوبی را در سطح شهر پیاده کرد .

شهردار ابهر در ادامه بر اهمیت برگزاری کلاس آموزشی برای کارکنان شهرداری تاکید کرد و گفت : یکی ازمهم ترین برنامه های آتی شهرداری برگزاری کلاس آموزشی و ساماندهی ساختار نیروی انسانی می باشد . چرا که یکی از راه های اصولی و منطقی در راستای استفاده بهینه از تمامی  ظرفیت های نیروی انسانی ، آموزش کارکنان است که باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد تا فعالیت های یک نهاد مثمر ثمر واقع گردد .

در ادامه این مقام شهری از تدوین سند چشم انداز  شهرداری ابهر تا سال ۱۴۱۴ خبر داد و گفت : با موافقت شورای محترم شهر سند چشم انداز شهرداری ابهر تا سال ۱۴۱۴ با کمک شما همکاران و استفاده از نقطه نظرات و دوستان صاحب نظر و خبره در مدیریت شهری و مهندسین مشاور از شرکت های برتر و فعالان کشور تدوین خواهد شد که با تدوین این سند بسیاری از چالش های مدیریت شهری حل خواهد شد .

مهندس ذوالقدریها مهم ترین اهداف تدوین سند چشم انداز  شهرداری ابهر که در قالب چهار برنامه ۴ ساله تدوین خواهد شد را تنظیم یک چارچوب راهبردی متناسب با اتخاذ تصمیمات حوزه مدیریت شهری ، یکپارچه سازی اقدامات تمامی دستگاه های اجرایی و جلوگیری از عملکرد سلیقه ای مدیران در راستای توسعه پایدار اجتماعی ، اقتصادی و محیطی شهر برای رفع برخی از مشکلات و چالش های روزمره شهر را در کنار برنامه ها ی توسعه شهری عنوان کرد .

ذولقدریها در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن  فصل بارندگی از مدیران نواحی و معاونت عمرانی خواست  اولویت های خود در بحث های عمرانی را اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی قرار دهند تا با شروع فصل  بارندگی پروژه ای نیمه کاره و رها شده در سطح شهر نداشته باشیم چرا که این کار نارضایتی مردم را نیز در بر خواهد داشت .

وی همچنین اضافه کرد : با شروع فصل بارندگی و کاهش فعالیت های عمرانی در سطح شهر ، مدیران نواحی و عمرانی باید پیگیر طرح های باز گشای و تعریض باشند تا با شروع فصل کاری پیگیری های صورت گرفته در این خصوص به مرحله اجرا و عمل در بیایند و مردم نیز شاهد اجرای چنین طرح هایی در سطح شهر باشند  که این توسعه و عمران و آبادانی شهر را در بر خواهد داشت .

شهردار ابهر به اجرای پروژه پیاده رو سازی در بلوار یادگار امام (ره) و بلوار آیت اله خامنه ای اشاره کرد و گفت : بدون تردید نخستین تصویری که در اذهان مردم از شهرها نقش می بندد ، از وضعیت ورودی های شهر نشأت میگیرد که با عنایت به اهمیت این موضوع زیبا سازی و ساماندهی ورودی های شهر از طرح های اولویت دار شهرداری ابهر خواهد بود که در کنار خدمات سازنده ای که به مردم ارائه می گردد ورودی های شهر نیز باید زیبا سازی و ساماندهی شوند.

در پایان جلسه هر یک از معاونین ، مدیران و مسئولان واحدها به بیان عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند .