بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری صبح امروز دکتر عزیزی ، نماینده محترم مردم شهرستان های  ابهر ،خرمدره ، سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ، دکتر عزیزپور مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و مهندس معصومی رئیس محترم اداره راه و شهرسازی شهرستان ابهر با همراه مهندس ذوالقدریها شهردار و نجیب حسینی عضو شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی شهرداری ابهر بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، اولین پروژه ای که مورد بازدید قرار گرفت پروژه احداث آرامستان جدید واقع در ازناب بود که ضمن تاکید بر اهمیت اجرای این پروژه دکتر عزیزی نماینده محترم شهرستان های ابهر ، خرمدره ، و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر و تشکر از عملکرد شهردارو اعضاء شورای اسلامی شهر ابهر قول پیگیری و مساعدت در خصوص دو بانده نمودن جاده از اول بلوار پرستار (جاده ازناب ) تا آرامستان جدید را دارند .

در ادامه این بازدید مجتمع تجاری ، فرهنگی ارغوان دومین پروژه ای بود که مورد بازدید قرار گرفت و در جریان روند اجرایی آن قرار گرفتند گفتنی است در حال حاضر فاز اول این پروژه در سه طبقه شامل دو طبقه پارکینگ و یک طبقه تجاری می باشد که دارای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و فاز دوم نیز با اتمام بتن ریزی فنداسیون در دست اقدام می باشد .   همچنین پروژه تعریض پل طالقانی جنوبی ( تخته کرپی ) و فاز اول پروژه باز طراحی و ساماندهی پارک پردیس از دیگر پروژه هایی بودند که با اتفاق از آن پروژهها  بازدید به عمل آمد .

شایان ذکر است بعد از این بازدید در راستای میثاق با شهداء و تجدید پیمان از آرمان دفاع مقدس شهداء و امام شهداء در مزار شهدای گمنام حضور یافتند و با قرائت فاتحه ای یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند .