مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر از اختصاص ۱۲ میلیارد ریال برای اجرای پیاده رو سازی در معابر سطح شهر در بودجه سال ۹۷ اختصاص داده شده است .

مهندس ذوالقدریها در جریان بازدید از روند پیاده رو سازی معابر سطح شهر در گزارشی به واحد اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گفت : عملیات پیاده رو سازی در راستای رفاه و آسایش شهروندان و ارتقای کیفیت معابر ، مناسب سازی و استاندارد سازی پیاده روها اجرایی شده است .

وی با بیان این مطلب اظهار داشت از آنجا که پیاده روهای شهر می تواند نقش اساسی در ارتقای سلامت و تسهیل عبور و مرورشهروندان ایفا نماید ، لذا شهرداری بر افزایش سطح نوسازی معابر عمومی تاکید فراوان دارد .

شهردار ابهر از اجرای عملیات بیش از ۸۵۰۰ متر مربع کف سازی و پیاده رو سازی در معابر عمومی و اصلی شهر در سطح نواحی ۵ گانه خبر داد و گفت : این اقدام با هدف بهبود عبور و مرور و افزایش رفاه شهروندان عزیز اجرایی شده و هم اکنون نیز در دست اقدام می باشد .

این مقام شهری با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در پروژه پیاده رو سازی معابر عمومی گفت در حال حاضر بیش از ۱۴۰۰ متر مربع در سطح ناحیه ۲ حسین آباد ۲۴۰۰ متر در ناحیه ۳ شناط ۳۲۰۰ متر در ناحیه مرکزی و۱۵۰۰ متر مربع نیز در ناحیه ۵ شهرک ها اجرایی شده و در ناحیه شریف آباد نیز عقد قرارداد با پیمانکار به اتمام رسیده و بزودی اجرایی خواهد شد .

مهندس ذوالقدریها در پایان با تاکید بر حجم گسترده عملیات پیاده رو سازی تصریح کرد : معابر مشمول این طرح شامل : بلوار شهید دکتر بهشتی شناط ، بلوار یادگار امام (ره) شناط ، خیابان ولیعصر (عج) ، بلوار شریعتی حسین آباد ، بلوار ۱۷ شهریور ، بلوار آزادگان و … می باشد .