صبح امروز مورخ ۲۶ مهر ماه ، عملیات بازگشایی و تعریض خیابان ۱۶ متری شهید امینی واقع در ناحیه ۳ شناط با حضور شهردار ، رئیس  و اعضای شورای اسلامی شهر و اهالی محترم این خیابان آغاز گردید .

عقب نشینی ملک آقای رحمانی در این معبر که ضمن توافق با مالک و تصویب شورای اسلامی شهر صورت گرفت با هدف جلوگیری از بروز حوادث ناگوار و ایجاد سهولت در آمد و شد وسایط نقلیه در دستور کار شهرداری قرار گرفت و اجرایی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس ذوالقدریها در حاشیه مراسم بازگشایی و تعریض خیابان ۱۶ متری شهید امینی گفت : طرح بازگشایی و تعریض معابر بنا به ضروریات منطقه و با اولویت بندی انجام خواهد شد .

وی تصریح کرد : خدا را شاکریم که به همت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مساعدت و همکاری مالکین عزیز شاهد عملیات تعریض در نقاط مختلف شهر از جمله خیابان ۱۶ متری شهید امینی هستیم .

شهـردار ابهر حجم عملیات تخریب و بازگشایی در خیابان ۱۶ متری شهید امینی را ۲۴۸ متر مربع عنوان کرد و گفت : برای تعریض و تخریب یک باب ساختمان به مساحت ۲۴۸ متر مربع اعتباری بالغ بر ۰۰۰/۸۳۶/۵۱۲/۲ ریال غرامت پرداخت شده است که امیدواریم با مساعدت و همکاری کلیه مالکانی که در مناطق مختلف شهر در طرح تعریض قرار گرفته اند بتوانیم به توافق برسیم چرا که این توافقات توسعه ، عمران ، آّبادانی شهر را به ارمغان خواهد آورد .