جلسه ستاد اجرایی شهرداری با حضور معاونین اداری ، خدمات شهری ، عمرانی و مدیران اجرایی به ریاست مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر برگزار شد .

مهندس ذوالقدریها ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی همکاران خدوم شهرداری بر تکمیل پروژه های در دست اقدام شهرداری تاکید کرد و گفت : اولویت مدیران نواحی و معاونت عمرانی باید تکمیل پروژه های در دست اقدام و نیمه کاری شهرداری باشد .

وی با اشاره به فرا رسیدن فصل پائیز و شروع بارش های پائیزی و همچنین برودت هوا از مدیران اجرایی خواست تا به صورت شبانه روزی پیگیر عملیات عمرانی پروژه های نیمه تمام در سطح شهر باشند تا خدای نا کرده با شروع بارش و نزولات آسمانی شاهد نارضایتی مردم از عملکرد خادمین خود در شهرداری نباشیم .

شهردار ابهر با ابراز گله مندی ازعملکرد برخی مدیران اجرایی در خصوص اجرای پروژه ها و جمع آوری آب های سطحی و رفع آبگرفتگی معابر گفت : با وجود پروژه های متعددی که در سطح شهر در این خصوص صورت گرفته است ولی باز مردم در این خصوص از ما مطالبه دارند و باید بیش از پیش برای خدمت رسانی و آسایش مردم تلاش کنیم چرا که مردم هیچ گونه کم کاری را از ما قبول نمی کنند .

وی همچنین در ادامه به پروژه آرامستان جدید الاحداث در جاده ازناب گریزی زد و گفت : این پروژه با اولویت بندی در خصوص اجرای طرح آرامستان مبنی بر ایجاد حصار کشی ، زیر سازی ، قطعه بندی و جدول گذاری در دست اجرا می باشد که امیدواریم با حمایت های معنوی شهروندان عزیز بتوانیم شاهد اجرای هر چه بهتر این پروژه باشیم .

ذوالقدریها با تاکید بر اینکه مدیران نواحی پاسخگوی صفر تا صد ناحیه خود می باشند افزود : مدیران نواحی هر هفته حداقل یکبار به صورت پیاده نواحی خود را مورد بازدید قرار دهند و از کوچکترین ایراد چشم پوشی نکنند چرا که بی توجهی به این ایرادات موجب بروز مشکلات بزرگتر و نارضایتی می شود .

این مقام شهری در ادامه اشاره ای به عملکرد واحد اجرائیات شهرداری در خصوص جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر کرد و گفت : در این خصوص هیچ گونه کم کاری و اغماضی را قبول نکرده و اگر چنین اتفاقی در هر ناحیه ای بیفتد مدیر ناحیه و مسئول اجرائیات شخصاً پاسخگو خواهند بود .

مهندس ذوالقدریها شهردار ابهر آموزش حقوق شهروندی را در پیشبرد اهداف عالیه شهرداری در خصوص اجرای برنامه های عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی و … را مهم بر شمرد و گفت : باید آموزش را به یک امر مهم در شهرداری مبدل کنیم و لازمه این مهم همکاری و تعامل شهروندان با شهرداری و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و همایش های متعدد در خصوص آموزش قوانین مربوطه شهرداری ها و حقوق شهروندان است .  

شهردار ابهر  در پایان از آمادگی ستاد بحران شهرداری در مواجهه با بارش های احتمالی خبر داد و گفت : هماهنگی ، همکاری و تعامل بین مدیران اجرایی و پرسنل خدوم شهرداری در بحران ، مهم ترین مولفه ها در رسیدن به موفقیت است و آمادگی نیروها در کنار تجهیزات می تواند رضایتمندی شهروندان را در چنین مواقعی به وجود بیاورد لذا باید از اولین دقایق شروع بارندگی ها اعضای ستاد بحران آماده باش بوده تا به موقع وارد عمل شوند و از بحران ها و آبگرفتگی های احتمالی جلوگیری کنند .