به گزارش روابط عمومی  شهرداری ابهر محمد رضا ذوالقدریها در جلسه با مدیران اجرایی شهرداری با اشاره به اینکه پروژه ها باید به صورت کارشناسی وعلمی انجام شود تا از تحمیل هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آید ، اظهار کرد:در انجام پروژها باید به موضوع کیفیت آن نیز توجه ویژه شود.

وی از اجرای طرح محله گردی در شهر ابهر خبر داد وافزود :این کار علاوه براین که ارتباط مستقیم مردم با شورا  وشهردار در اطلاع رسانی عملکرد شهرداری وخدمات آن به شهروندان نیز موثر است .

ذوالقدریها با تاکید بر اینکه یکی از موضو عاتی که در منطقه شریف آباد مطرح است بحث تملک برای بازگشایی معابر است ، بیان کرد :تسریع در روند این امر منوط به همکاری مالکان است.

شهردار ابهر با تاکید بر اینکه در جدول گذاری و آسفالت محل هایی که در هدف باآفرینی شهری قرار دارد باید همت جدی وجود داشته باشد، ادامه داد:پس از آسغالت  نیز باید به دستگاه های خدمات رسان ابلاغ شود به هیچ وجه قصد حفاری مگر در صئرت بروز مشکلات را ندارند.

وی از روند روبه رشد ساخت فرهنگسرا ی حسن آباد خبر داد و افزئد : این پروژه از پیشرفت کاری خوبی برخوردار بوده و از زمان بندی اعلام شده جلوتر است .

شهردار ابهر تاکید کرد تمام تلاش ما بر این است این پروژه تا شهریور ماه به بهره برداری برسد.

ذوالقدریها همچنین بر ضرورت تامین روشنایی مناسب پارک ها نیز تاکید کرده و افزود : بحث استاندارد سازی وسایل بازی موجود در پارک ها نیز از اولویت های شهرداری است