سرپرست فرمانداری شهرستان ابهر گفت: توان بخش خصوصی را باید باور کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، وجیه‌الله نوروزی در حاشیه کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرداری ابهر که به مناسبت هفته دولت انجام شد با تاکید بر ضرورت الگوگیری از رفتار و منش شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: اگر بتوانیم این دو شهید والامقام را در زندگی کاری و شخصی خود الگو قرار دهیم قطعاً در دست‌یابی به اهداف محوله موفق خواهیم بود.

 

وی با اشاره به این‌که فضای حاکم بر شورا و شهرداری ابهر همکاری و اتحاد است، ادامه داد: نمونه این اتحاد تثبیت شهردار با گذشت دو سال از فعالیت شورا است که این تثبیت مدیریت می‌تواند نقش مهمی در پیشبرد امور داشته باشد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان ابهر با تاکید بر این‌که شهرداری‌ها در انجام پروژه باید انتفاع خود را نیز در نظر بگیرند، اظهار کرد: پروژه‌ها باید مورد نیاز مردم بوده و از پیوست فرهنگی نیز برخوردار باشد.

 

نوروزی با تاکید بر این‌که در همه پروژه‌ها باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود، ادامه داد: با توجه به مشکلات بودجه‌ای، زمانی نیست که شهرداری خودش تصدی‌گری امور را به عهده بگیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌ها و پروژه‌هایی در شهر باید اجرا شود که مورد نیاز مردم باشد، افزود: این امر علاوه بر این‌که سبب جلوگیری از رفت و آمد شهروندان به شهرهای هم‌جوار می‌شود، در جذب گردشگر نیز گامی مهم تلقی می‌شود.‌

 

این مسئول با تاکید بر این‌که باید به مطالبات مردم توجه ویژه‌ای شود، یادآور شد: این مطالبات باید در چارچوب قانون حل و فصل شود.

 

نوروزی، مهم‌ترین مطالبه مردم از شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی را تکریم ارباب‌رجوع عنوان کرد و افزود: مردم انتظار دارند هنگام مراجعه به دستگاه‌های اجرایی، کار آن‌ها به صورت مطلوب و در کوتاه‌ترین زمان حل شود، لذا باید دستگاه‌های اجرایی در تکریم ارباب‌رجوع و خدمت‌رسانی به آن‌ها تلاش جدی‌تری داشته باشند.

 

به گزارش ایسنا، تاکستانی متشکل از ۷۸ نوع انگور در محوطه جهادکشاورزی و نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات بر ساعت جهادکشاورزی ابهر نیز در این روز به بهره‌برداری رسید.