به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر طی مراسمی با حضور مهندس ایمانی ، فرماندار شهرستان ابهر و شهردارو اعضاء شورای اسلامی شهر ابهر و برخی از مسئولین ادارات شهرستان از آتش نشانان جان بر کف شهر تجلیل به عمل آمد .

هفتم مهرماه هر سال که مصادف است با آخرین روز هفته دفاع مقدس و روز آتش نشانی و خدمات ایمنی است به ابتکار شورای اسلامی شهر و شهرداری ابهر از بازنشستگان تلاشگر عرصه عمران و خدمات شهری و آتش نشانان  ، خادمین حوزه تلاش شبانه روزی ، جدیت ، شهادت و ایثارگران است تقدیر به عمل می آید .

در این مراسم مهندس قاسم پور شهردرا ابهر با تبریک هفته دفاع مقدس و هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت : آتش نشانی شغلی است که با عشق ، اعتقاد و از خود گذشتگی همراه است و خدمت در آتش نشانی از  خود گذشتگی است چرا که با به خطر انداختن جان خود ، جان و مال هموطنان خود را نجات می دهند .

شهردار ابهر همچنین با تقدیر از بازنشستگان اظهار داشت : شهرداری ابهر نیازمند تجربیات یکایک بازنشسته های شهرداری است و برای آبادانی شهر باید از تجربیات شما بزرگواران بهره برد .

مهندس قاسم پور در ادامه گریزی به پروژه های در دست اقدام شهرداری زد و گفت : پروژه سالن همایش ۱۲۵۰ نفری شهرداری در حال حاضر بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و یکی از مهمترین پروژه های عمران شهری است که امیدواریم با بهره برداری از این پروژه مهم یکی از نیازهای اساسی شهر بر طرف گردد.

وی اضافه کرد ساخت ۲ سینما و یک سینما خانواده ، ایجاد سراهای محله در نواحی ، احداث بوستان های بانوان در شریف آباد ، شناط و حسین آباد ، ایجاد بوستان مشاعیر در بلوار ولایت ، احداث بوستان ۱۷۵ به یاد و خاطره ۱۷۵ شهید غواص و بوستان پویا ویژه معلولین عزیز شهر و مهمتر از همه مجتمع فرهنگی ، تجاری شهر از جمله پروژه هایی است که شهرداری با تمام توان پیگیر اجرای عملیات عمرانی آن است .

مهندس قاسم پور در پایان با اشاره به بهبود شبکه عبور و مرور شهری در سال ۹۵ تصریح کرد: در ۶ ماهه اول سال ۹۵ بیش از ۶۰ هزار تن آسفالت در سطح خیابان ها و کوچه های نواحی پنج گانه شهر پخش شده

و  بیش از ۱۴۰ هزار متر طول جدول گذاری و بالای ۶۰ هزار متر مربع نیز زیر سازی صورت گرفته  است

11

9

8

7

6

10

12

1

2

3

4

5